Elgit Doda po bëhet baba, Klea tregon barkun e rrumbullakosur

  • 13 prill 2020 - 10:30
Elgit Doda po bëhet baba, Klea tregon barkun e rrumbullakosur

Ajo po bëhet nënë për herë të parë.

Moderatorja e njohur Klea Huta është në pritje të ëmbël dhe bashkë me Elgit Dodën për pak javësh do të bëhen prindër të një djali.

Gjatë kësaj periudhe shumë të rëndësishme në jetën e saj, Klea është munduar ta mbajë sa më privat këtë moment, duke e shijuar vetëm me familjarët e ngushtë por jo edhe duke postuar shumë foto në rrjete sociale.

Së fundmi ka filluar të nxjerr foto me barkun e rrumbullakosur dhe shtatzënia i ka dhënë akoma më shumë nur.

“Bebja e Kleas”, shkruan pranë postimit ku moderatorja ka pranuar komente të shumta pozitive.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë'ë ë

A post shared by Klea Huta • Aëlα • (@kleahuta) on

(Kosova Sot Online)