Kida vjen me këngën e re plot ritëm

  • G.G /
  • 20 gusht 2020 - 15:46
Kida vjen me këngën e re plot ritëm

Kida është gati për një projekt të ri.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ndau një video të shkurtër, ku na prezantoi pak me këngën e re.

Lokacioni i videos është Budva, gjë që na la të kuptojmë se videoklipi është realizuar atje.

Kënga është tipike e verës, shumë ritmike që të bën të lëvizësh çdo pjesë të trupit.

Duket se titulli i këngës së re do të jetë “Sa” – dhe kemi një pyetje për Kidën, edhe sa?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Edhe sa sa sa?ë

A post shared by KIDA (@kida) on

(Kosova Sot Online)