Kështu ‘lan e shpërlan’ para Dafina

  • G.G /
  • 21 gusht 2020 - 13:42
Kështu ‘lan e shpërlan’ para Dafina

Dazina Zeqiri një këngë ia këndoi dollarëve.

Edhe klipin, Dafi e bëri duke iu referuar parave, arit dhe vlerave tjera monetare.

Në Instagram, këngëtarja ka hedhur disa fotografi të shkëputura nga video ku shihet në makina të rrobave duke ‘shpërlarë’ para.

E veshur me të shkurta, Dafina duket shumë seksi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by Dafina Zeqiri (@dafina.zeqiri) on

(Kosova Sot Online)