Eros Grezda i shpreh dashurinë Oriola Marashit publikisht!

  • G.G /
  • 21 August 2020 - 16:31
Eros Grezda i shpreh dashurinë Oriola Marashit publikisht!

Eros Grezda u ka prerë shpresat djemve të cilët janë fansa të mëdhenj të Oriola Marashit.

Kjo pasi, futbollisti i njohur i ka shprehur ndjenjat publikisht modeles seksi, me një koment në një nga postimet e saj më të fundit në Instagram.

Oriola ka pozuar e veshur me një fustan të shkurtër me lule bojëqielli, ndërsa Eros, i thotë se është i dashuruar me të:

“I dashuruar me ty”, shkruan ai ndërsa partnerja ia kthen: “Lum Unë”!

“Na këpute ëndrrat ne çunave”, i kthehet një fans i modeles.

Ata kanë ndarë vazhdimisht komente në rrjete sociale dhe foto nga pushimet, mirëpo komenti i fundit i Erosit tërhoqi vëmendjen. Kjo pasi futbollisti i ka shprehur si rrallëherë ndjenjat në publik partneres së tij.

Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda kanë bërë prej pak kohësh publike lidhjen e tyre të dashurisë dhe madje karantinën e kaluan bashkë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Are you in love with this? @ohpolly #forgirlsbygirls ë

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

(Kosova Sot Online)