Kjo bukuroshe nga Britania, ua kënaq sytë me pamjen e saj

  • G.G /
  • 25 shtator 2020 - 16:29
Kjo bukuroshe nga Britania, ua kënaq sytë me pamjen e saj

Modelia Lauren Goodger njihet për bukurinë dhe sharmin e saj.

Ajo është një modele instagrami, e cila ka një numër të konsideruar ndjekësish.

E për të gjithë fansat e saj Lauren Goodger ka bërë disa fotografi të bukura ku i tregon pjesët e saj të cilat duken “bombastike”.

Këto pamje të saj po marrin shumë komente.

(Kosova Sot Online)