Mima: Kësulkuqja e estradës gjithmonë do të mbetem unë

  • A.P /
  • 13 tetor 2020 - 17:00
Mima: Kësulkuqja e estradës gjithmonë do të mbetem unë

Këngëtaret shqiptare në vazhdimësi ndjekin trendet e modes, duke ndryshuar edhe ngjyrat e flokëve varësisht prej stinëve të vitit, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Viteve të fundit, flokët me ngjyrë të kuqe ua kemi parë: Rita Orës, Dua Lipës, Bebe Rexhes, Big Mamës, Rina Balaj, por ajo që e para e ka filluar këtë trend ishte këngëtarja e njohur Mima Kastrati, e cila me të drejtë e ka quajtur vetën edhe si Kësulkuqja e estradës.

Shkrimi pa ndërhyrjen e redaksisë:

Sa'do që mundohemi t'jemi të mir.,prap se prap pesë armiq të paqes qëndrojnë brenda nesh.,e kto janë :"kopracia., ambicia., xhelozia., zemërimi dhe krenaria."E'nëse do t'i dëbonim këto.,do të gëzonim paqen e përjetshme....,dhe kshtu-> *Ksulkuqja e Extrades*.,përgjithmon dot mbetem UNË!Lg.MK.

Image

(Kosova Sot Online)