Adele po përgatit rikthimin dhe fansat e këngëtares mezi po e presin

  • A.P /
  • 27 tetor 2020 - 16:27
Adele po përgatit rikthimin dhe fansat e këngëtares mezi po e presin

Adele po përgatit rikthimin dhe fansat e këngëtares nuk mund të ishin më të kënaqur se kaq. Ajo vetë e dha lajmin përmes një postimi në profiling e saj në Instagram ku shkruante: “Edhe tre ditë kanë mbetur”! 32 vjecarja do të drejtojë Saturday Night Live dhe është tejet e emocionuar.

Ky do të jetë eventi I parë I rëndësishëm në të cilin merr pjesë prej 4 vjetësh qe pas turneut të 2016-tës. Ylli britanik ende nuk ka nxjerrë ndonjë album të ri ne vazhden e atij të përpara pesë viteve, ndaj adhuruesit e saj e presin me padurim cdo të re që mund të mbërrijë prej saj.

Për këtë arsye, nuk humbën rastin ta pyesnin mbi projektin e ardhshëm muzikor. Ndonëse Adele preferoi të mos japë detaje, disa mendojnë se do ta nxjerrë albumin e ri në 30 tetor. Nëse kjo ndodh për Hallouin, atëherë koha do të ishte perfekte sepse do të kishte përpara nëntorin dhe sidomos festat e fundvitit për të realizuar miliona shitje.

Image

(Kosova Sot Online)