Afrona nuse me dallamë

  • G.G /
  • 07 November 2020 - 11:14
Afrona nuse me dallamë

Afrona Dika ka treguar me foton e fundit plot krenari origjinën e saj shqiptare.

“Jam lindur dhe rritur ne Zviceër , por traditat shqiptare i kam ne zemer dhe mburem qe jam shqiptare”, ka shkruar partnerja e Bleros në foton e fundit ku shfaqet e veshur me një kostum tradicional të Shqipërisë.

Dika ka treguar se e ka ndarë jetesën e saj midis Shqipërisë dhe Zvicrës, vendit ku punon. Pavarësisht distancës, ajo dhe Blero gëzojnë marrëdhënie shumë të ngrohtë e këtë e kanë treguar edhe postimet e ndryshme dhe dedikimet plot dashuri dhe me vajzën e këngëtarit, Tara.

(Kosova Sot Online)