Ky është “burri më s*ksi në botë”

  • G.G /
  • 18 nëntor 2020 - 10:57
Ky është “burri më s*ksi në botë”

Aktori 33-vjeçar, Michel B. Jordan, përfshihet në ballinën e numrit më të ri të revistës prestigjioze, “People”, me ç’rast edhe e ka fituar titullin “Burri më seksi në botë”.

Kështu, aktori e merr këtë epitet pas këngëtarit John Legend i cili ishte emëruar burri më seksi vitin e kaluar.

Për revistën “People” aktori deklaroi se ky është një grup i mirë për të qenë pjesë e tij.

“Është një ndjenjë e mirë. Njerëzit gjithmonë më kanë ngacmuar dhe kanë bërë shaka me mua, duke më thënë se ky është i vetmi titull të cilin nuk do ta fitoja kurrë. Por në fakt, ky është një klub i mirë për të qenë pjesë e tij”, citohet të ketë thënë Jordan.

Ylli i filmit “Black Panther” po ashtu ka zbuluar se gratë në familjen e tij janë definitivisht krenare për famën dhe sukseset e tij, si dhe tregoi se gjyshja e tij e ndjerë e kishte pasur shprehi t’i koleksionojë edicionet e revistës me yjet e përzgjedhur si “Burri më seksi në botë”, transmeton koha.

“Kur gjyshja ime ishte gjallë i koleksiononte këta numra të përvitshëm të revistës. Natyrisht se edhe nëna ime e lexon shumë këtë revistë. Por, ky numër definitivisht do ta zërë një vend special në koleksionin e saj.”

(Kosova Sot Online)