Bukuroshja e instagramit gjendet e vdekur

  • G.G /
  • 01 dhjetor 2020 - 13:02
Bukuroshja e instagramit gjendet e vdekur

Një 26 vjeçare në Amerikë ishte shpallur e zhdukur që nga e shtuna

Alexis Sharkley është gjetur pa shenja jete në një rrugë të Texasit.

Departamenti i Policisë në Hjuston në një deklaratë ka njoftuar Alexis nuk kishte ndonjë plagë të dukshme dhe se shkaku i vdekjes së saj është duke u hetuar.

Dyshime e para janë se bukuroshja mund të ketë ndërruar jetë nga mbidoza.

Alexis ishte bërë e njohur për postimet dhe shfaqjen e jetës së saj në Instagram duke bërë udhëtime të shumta dhe foto joshëse.

(Kosova Sot Online)