Pas ndërhyrjeve estetike, Eni Koçi duket shumë e bukur

  • A.P /
  • 01 dhjetor 2020 - 15:44
Pas ndërhyrjeve estetike, Eni Koçi duket shumë e bukur

Eni ka ndryshuar shumë pas ndërhyrjeve estetike.

Eni Koçi vazhdon të jetë aktive në skenën muzikore, ndër vite, ajo dukshëm ka ndryshuar kaq shumë në pamjen e saj.

Falë ndërhyrjeve estetike, ajo sot duket për bukuri.

Më poshtë mund të vëreni ndryshimin e saj, para dhe pas.

Image

(Kosova Sot Online)