Dafina ndryshon përsëri, ja çka u bëri flokëve

  • G.G /
  • 26 janar 2021 - 11:23
Dafina ndryshon përsëri, ja çka u bëri flokëve

Dafina ka ka publikuar pamje me flokë kaçurrela.

Këngëtarja e dashur për publikun, Dafina Zeqiri, është një prej emrave të estradës e cila shpesh tërheq vëmendjen me paraqitjet e saj.

Edhe së fundmi ajo ka bërë që të gjithë ta kthejnë kokën drejt saj dhe kësaj radhe me flokët kaçurrela.

Këngëtarja ka publikuar një Instastory ku ka treguar ‘look-un’ e ri, i cili kapi vëmendjen e fansave të saj mjaft shumë.

(Kosova Sot Online)