Cardi B befason sërish me këngën e re, kërcim dhe puthje

  • A.P /
  • 07 shkurt 2021 - 19:16
Cardi B befason sërish me këngën e re, kërcim dhe puthje

Gati gjashtë muaj pasi “theu” rrjetin me Wap dhe iu kundërpërgjigj të gjithë komentuesve konservatorë, Cardi B rikthehehet me një këngë të re.

Koha për të ngritur duart dhe shpirtrat, sepse Cardi B publikoi këngën e re “Up”. Veshje shumëngjyrëshe dhe ekstravagante, lëvizje sensuale dhe puthje shfaqen nga fillimi në fund të videoklipit.

Cardi nuk lejoi që kritikët të shkonin tek ajo, sepse ajo e rrit seksualitetin duke mirëpritur disa valltarë në disa skena me avull të filmuara brenda një guaskë deti gjigante.

Ndërsa Cardi dominoi top listat muzikore në vitin 2020, dhe kënga u bë virale në TikTok. Vetë Cardi kërcen dhe shndërrohet disa herë me veshje të dizajnuara bukur për secilën pjesë kërcimi brenda videoklipit.

“Up” vjen pas “Wap”, një bashkëpunim me Megan Thee Stallion që festoi seksualitetin femëror dhe shoqërohej me n jë videoklip të mbushur me femra të famshme dhe të suksesshme. Fansat kanë pritur me padurim surprizën e radhës dhe Cardi është gati të rindezë rrjetet sociale.

(Kosova Sot Online)