Bebe gatuan drekën në të brendshme për Shën Valentin

  • A.P /
  • 15 shkurt 2021 - 21:08
Bebe gatuan drekën në të brendshme për Shën Valentin

Këngëtarja Bebe Rexha ka ngritur temperaturat derisa është zhveshur në të brendshme të kuqe për ditën e Shën Valentinit

Ajo ka konfirmuar lidhjen e saj me regjisorin dhe producentin Keyan Safyari në shtator, me çiftin që ka shpërndarë fotografi ku ata shihen duke i dhuruara njëri tjetrit puthje të zjarrta.

Bebe Rexha ka treguar se i dashuri i saj po e trajton atë mirë derisa të dielën ajo është shfaqur e zhveshur në të brendshme në Ditën e Shën Valentinit.

Image

(Kosova Sot Online)