Këto foto të Luanës do ju lënë pa gjumë

  • A.P /
  • 22 shkurt 2021 - 23:36
Këto foto të Luanës do ju lënë pa gjumë

Luana Vjollca ka postuar disa foto tepër provokative në rrjetet sociale

Prezantuesja dhe këngëtarja shihet e veshur me një triko që thekson format e saj seksi derisa në dorë ka një pjesë shalqiri, të cilin e kafshon duke bërë stile erotike.

Image

Ndryshe, Luana ka përfunduar sezonin e fundit të emisionit të saj “Shiko kush luan”, derisa është parë duke kaluar pushimet në Dubai.

Ajo pritet që të vijë edhe me ndonjë këngë të re shumë shpejt për publikun e saj.

Image

(Kosova Sot Online)