Martohet me Gwen Stefani

  • A.P /
  • 26 shkurt 2021 - 16:41
Martohet me Gwen Stefani

Blake Shelton ka thënë se Adam Levine “ia ka borxh” atij një performancë me grupin Maroon 5, në ditën e dasmës së tij. Ylli 44-vjeçar tha se dëshiron që Adam dhe grupi i tij të performojnë në martesën që së shpejti do të ndodhë. Ai martohet me Gwen Stefani.

Këngëtari amerikan i muzikës Country ka bërë shaka derisa ka komentuar kërkesën e Miley Cyrus kur ajo e kishte pyetur Gëenin nëse mund të këndonte në dasmën e saj.

Duke folur për Mileyn, Blake i tha revistës People se: “Miley është një nga këngëtaret më të talentuara që kam takuar. Nuk e di se çfarë do të bëjmë, por ende them se Adam më ka borxh një performancë të plotë me Maroon 5. Do të doja më shumë që Mileyn ta kisha të ftuar vetëm si person”.

Image

(Kosova Sot Online)