Dielli djeg Rita Orën, nëna e saj i thotë: Lyju pak me kos

  • A.P /
  • 28 shkurt 2021 - 11:59
Dielli djeg Rita Orën, nëna e saj i thotë: Lyju pak me kos

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora ka postuar fotografi nga pushimet, teksa shihet e rregulluar dhe e veçantë.

Ajo mori komente të shumta nga fansat e saj në profilin e saj zyrtar në Instagram, por vëmendjen e mori komenti i nënës së saj, e cila i ka shkruar një koment në gjuhën shqipe.

“Lyje pak me kos se koke djeg”, ka shkruar Vera.

Theksojmë se kosi është një produkt nga bylmeti i cili përveç që përdoret si ushqim në traditën shqiptare përdoret edhe në raste kur lëkura digjet nga dielli.

Image

(Kosova Sot Online)