Kourtney shfaq asetet me Dolce & Gabbana

  • A.P /
  • 01 mars 2021 - 22:14
Kourtney shfaq asetet me Dolce & Gabbana

Kourtney Kardashian ka treguar asetet e saj me një fustan të shkurtër dhe çorape derisa ka përcjell një sfilatë të Dolce & Gabbana me anë virtuale

Kourtney Kardashian ka treguar asetet e saj seksi me një korset të zi të Dolce & Gabbana me një paraqitje virtuale.

E 41 vjeçarja ka treguar trupin e saj të modifikuar për 112 milion ndjekësit e saj në Instagram duke pozuar para një dritareje të madhe,

Në një imazh që bie në sy, nëna e tre fëmijëve ka pasur të veshur një fund të shkurt me çorape dhe një qafore elegante. 

Image

(Kosova Sot Online)