Cardi B në bashkëpunim me këngëtaren e njohur!

  • A.P /
  • 02 mars 2021 - 18:33
Cardi B në bashkëpunim me këngëtaren e njohur!

Kush nuk do dëshironte një bashkëpunim mes Cardi B dhe Lizzo?!

Cardi B pasi i lavdëroi disa fotografi të reja të Lizzos, la të nënkuptohet se është e gatshme për ta shkruar një këngë, e cila do të përfshinte edhe këngëtaren.

“Këto fotografi më pëlqejnë shumë”, kishte komentuar Cardi në Twitter, në një set të fotografive ku Lizzo shfaqet në poza të ndryshme. Kurse, këngëtarja reagoi ndaj këtij komenti të reperes, duke shkruar në llogarinë e saj në Instagram: “Ky vlerësim edhe mund të më kthej prapa në Twitter”.

Image

(Kosova Sot Online)