Adelina Emini për 8 mars publikon këngën “Nanës”

  • E.K /
  • 08 mars 2021 - 13:56
Adelina Emini për 8 mars publikon këngën “Nanës”

Këngëtarja e njohur dhe e dashur, Adelina Emini, sot ka lansuar projektin e saj më të ri muzikor.

Në ditën e 8 marsit, Ditën Ndërkombëtare të Gruas, Adelina ka sjellur një këngë të veçantë emocionale.

Adelina pikërisht në këtë ditë ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Nanës”.

Këtë këngë Adelina ja ka dedikuar nënës së saj.

Këngëtarja këtë këngë e ka sjellur bashkë me videoklip.

(Kosova Sot Online)