Edhe Khloe në “Dolce & Gabbana”

  • A.P /
  • 08 mars 2021 - 20:42
Edhe Khloe në “Dolce & Gabbana”

Khloe Kardashian i është bashkuar motrave Kim dhe Kourtney për të modeluar për “Dolce & Gabbana” dhe koleksionin e tyre të ri për pranverë “Next Chapter” (Kapitulli i radhës)

Kim dhe Kourtney Kardashian e bën për herë të parë.

Por, gjatë vikendit Khloe Kardashian ka kopjuar motrat e saj dhe ka pozuar në “Dolce & Gabanna” për sezonin pranverë por edhe do të merr pjesë në sfilatën e modës për vjeshtë/dimër 2021.

Bukuroshja 36 vjeçare ka pasur flokët e lëshuara derisa ka pasur një veshje të zezë derisa është në villën e saj në Kaliforni, në lagjen Calabasas.

Image

(Kosova Sot Online)