Rihanna shfaqet plot stil rrugëve të Santa Monicas

  • A.P /
  • 08 mars 2021 - 20:54
Rihanna shfaqet plot stil rrugëve të Santa Monicas

Rihanna është shfaqur sonte plot stil me një pallto dhe fustan të shkurtër ku ka shkuar për një darkë në Santa Monica

Brendi i saj më të brendshme ka kapur vlerën 1 miliard dollarë muajin që lamë pas.

Ka kohë që Rihanna nuk është parë në dalje publike, por si duket Festa e Grave ka bërë që ajo të largohet pak.

Tashmë Bussinnes Women 33 vjeçarja është vlerësuar lartë për paraqitjen e saj derisa ka darkuar në Santa Monica në restorantin italian Giorgio Baldi. 

Image

(Kosova Sot Online)