Lorena tregon gjoksin në foton e fundit

  • A.P /
  • 08 mars 2021 - 21:30
Lorena tregon gjoksin në foton e fundit

Modelja kosovare në Amerikë, Lorena Haliti ka vazhduar për të treguar asetet e saj

Ajo është e njohur për paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Kurse në vikend ajo ka “nxehur” fansat e saj për të postuar një foto ku tregon gjoksin e saj.

Kosovarja ka më shumë se 191 mijë ndjekës në Instagram dhe tashmë është fytyre mediale e modës në Amerikë ku ka sfiluar dhe ka bërë disa foto sesione në bikine për disa kompani atje. 

Image

(Kosova Sot Online)