Elvana Gjata gati për këngën e re

  • A.P /
  • 29 mars 2021 - 22:09
Elvana Gjata gati për këngën e re

Elvana është në mesin e artisteve më të pëlqyera shqiptare.

Këngëtarja shqiptare është aktive në rrjete sociale, në të cilat sjell imazhe nga përditshmëria apo karriera.

Në postimet e fundit, këngëtarja ka publikuar disa imazhe përmes të cilave ka paralajmëruar videoklipin e ri.

Në këto imazhe, Elvana vjen e tejet joshëse e veshur me kostum të zi, ndërsa zbulon një pjesë të këmbëve dhe gjoksin.

(Kosova Sot Online)