Ja si e shijon borën Roberti me Renen

  • A.P /
  • 07 prill 2021 - 17:26
Ja si e shijon borën Roberti me Renen

Robert Berisha vazhdon të jetë aktiv në rrejtet sociale.

Sot në storien e tij në Instagram ka postuar një fotografi bashkë me Renen të cilët e kanë shijuar borën së bashku.

Ndryshe, Robert Berisha ka deklaruar së fundi se nuk është në ndonjë lidhje dashurie vetëm se është i përkushtuar ndaj vajzës së tij.

Tutje, ai tha se është hargjuar pasi ka dhënë shumë dashuri dhe nuk ka mundësi të nisë ndonjë lidhje të re dashurie.

Image


(Kosova Sot Online)