Zhvishet nudo Kendall Jenner

  • A.P /
  • 16 prill 2021 - 22:07
Zhvishet nudo Kendall Jenner

Kendall Jenner ka treguar krahët e saj të tonifikuar derisa është shfaqur me një xhaketë të lëkurës gjatë një mbrëmje në LA

Ajo ka bërë emër nga emisioni i familjes së saj.

Tani, Kendall Jenner ka treguar trupin e saj të tonifikuar derisa është parë duke dalë për të darkuar në Los Angeles.

Supermodelja 25 vjeçare është dukur e bukur dhe klasike derisa edhe ka qenë e veshur me stil.

Image


(Kosova Sot Online)