Harrojeni Gentën, motra e saj qenka 'bombë'

  • 17 prill 2021 - 11:11
Harrojeni Gentën, motra e saj qenka 'bombë'

Genta Ismaili nuk është fëmija i vetëm në familje.

Ajo ka edhe dy motra tjera Andën dhe Manin, të cilat jo rrallë herë kanë qenë temë e mediave rozë.

E dje ishte Anda ajo e cila feston ditëlindjen, meqë rast as Genta nuk e kurseu urimin për të.

“Urime ditëlindjen motra ime e bukur” , ka shkruan këngëtarja sipër fotos së Andes e cila shfaqet në top formë.

(Kosova Sot Online)