Kylie Jenner zhvishet 'komplet'

  • A.P /
  • 19 prill 2021 - 16:22
Kylie Jenner zhvishet 'komplet'

Kylie Jenner ndau imazhe tjera teksa gëzonte një të diele pranë pishinës në shtëpinë e pushimeve të nënës së saj Kris Jenner 12 milion dollarë.

Ylli 23-vjeçar i Keeping Up With The Kardashians publikoi disa fotografi të lezetshme në Instagram të vajzës së saj Stormi, tre vjeç, që dukej e tejet e bukur me një kostum pule.

Kylie u fotografua duke rrotulluar flokët e saj të gjata mbrapa ndërsa u përkul drejt qiellit për të treguar figurën e saj të jashtëzakonshme.

Ajo kishte veshur bikini me model të kuq dhe rozë, të cilat i linin pak imagjinatës. Rrobat e banjës të thurura gjithashtu paraqisnin një palë funde të prera që i vareshin në kofshë.

Image

(Kosova Sot Online)