Më e mirë e ëma se e bija, apo jo Tayna?

  • G.G /
  • 27 prill 2021 - 12:06
Më e mirë e ëma se e bija, apo jo Tayna?

Më e mirë e ëma se e dija, është kjo shprehja e parë që të bie ndër mend kur sheh një foto të Taynës, me mamnë e saj.

Ndonëse reperja nuk publikon shpesh me prindërit, ditëlindjet kanë qenë gjithmonë një formë mirënjohjeje për të ndaj më të dashurëve të saj.

“Urime ditlindjen mami💜 qishtu t’kom nejt e kom me t’nejt ton jeten”, ka shkruar Tayna krah fotos ku shfaqet në prehërin e mamsë bionde sa moderne dhe e qeshur.

(Kosova Sot Online)