Nicole në qiellin e shtatë me të dashurin

  • A.P /
  • 05 maj 2021 - 19:21
Nicole në qiellin e shtatë me të dashurin

Nicole Scherzinger ka treguar edhe njëherë trupin e saj seksi në bikine derisa ka bërë një sërë fotosh në udhëtimin e saj në Hawaii.

Ajo është kthyer në Los Angeles pas një pushimi romantik me të dashurin e saj të ri, Thom Evans.

Nicole Scherzinger është kthyer në qytetin e saj derisa sot ka postuar një seri fotosh nga ky udhëtim.

Ylli Pussycat Dolls (42) ka treguar asetet e saj në bikine ngjyrë të bardha dhe të kuqe derisa shijon me të dashurin e saj perëndimin e diellit. 

Image

(Kosova Sot Online)