Kourtney Kardashian po shkëlqen sot

  • A.P /
  • 09 maj 2021 - 12:41
Kourtney Kardashian po shkëlqen sot

Ajo u pa duke pirë një pije të ftohtë në West Hollywood.

Ndërsa ylli i realitetit, 42 vjeç, mori ushqimin e saj të mëngjesit të enjten, ajo kishte zgjedhur një veshje me ngjyrë të bardhë me një bluzë nën një xhaketë të bardhë xhinse dhe çizme.

Ajo aksesorizoi veshjen e saj elegante me çantë të vogël Prada, syze dielli të mëdha.

Nëna e tre fëmijëve piu pijen ndërsa bisedonte me miqtë e saj dhe fëmijën e madh, të cilin ajo e ndan me ish partnerin, Scott Disick.

Image


(Kosova Sot Online)