Kendall Jenner ju 'tranon' me paraqitjen e re

  • A.P /
  • 09 maj 2021 - 13:46
Kendall Jenner ju 'tranon' me paraqitjen e re

Modelja vuri në dukje figurën e përsosur në një shëtitje rreth lagjes në Beverly Hills të enjten pasdite.

Derisa supermodelja 25-vjeçare gëzonte një kohë cilësore me qenin e saj të dashur, ajo kishte veshur një palë xhinse të lehta me një bluzë të bardhë dhe një këmishë.

Ajo aksesorizoi ansamblin e saj të rastësishëm me take të zeza dhe flokët e saj ngjyrë kafe të errët të modeluara në valë të lira me një bishtalec të vetëm.

Ylli, e cila është në kopertinën e këtij muaji të botimit të Vogue Hong Kong, e mbajti këlyshin e saj me një zinxhir të zi ndërsa ai nuhaste rreth barit para se të kalonin në rrugë.

Jenner dhe Pyro kanë qenë praktikisht të pandashëm, pasi ajo e prezantoi atë me fansat në maj 2018.

Image

(Kosova Sot Online)