Tayna vjen tejet se*ksi në foton e fundit

  • A.P /
  • 11 maj 2021 - 16:20
Tayna vjen tejet se*ksi në foton e fundit

Pasi finalizoi projektin e ri muzikor, Tayna, vendosi që të pushojë për disa ditë në një vend ekzotik.

Rep-artistja udhëtoi drejt ishujve Maldive, ku po relaksohet në një resort të atij vendi dhe po shoqërohet nga shoqet e saj.

Në fotografitë e fundit, Tayna u shfaq joshëse e veshur me një palë pantallona të shkurtër, në të cilët fokusonte të pasmet.

Ndërsa, sipër kishte veshur një bluzë të shkurtër, e cila ia zbulonte barkun e sheshtë asaj.

Image

(Kosova Sot Online)