Partneri i thur vargje dashurie Gentës: 'Ti je dielli im'

  • A.P /
  • 11 maj 2021 - 16:58
Partneri i thur vargje dashurie Gentës: 'Ti je dielli im'

Genta Ismajli ka kohë që e ka konfirmuar lidhjen e dashurisë me biznesmenin turk, Huseyin Usta.

Çifti janë pothuajse çdo herë bashkë kudo që shkojnë, ndërsa nuk mungojnë imazhet, videot e dedikimet për njëri-tjetrin.

Së fundi, partneri i këngëtares postoi një fotografi të saj, e cila duket se është realizuar vide më parë dhe i shkruan fjalë zemre asaj.

“Ti je dielli im, yjet e mia, qielli im…Ti je personi i vetëm që vërtet e dua dhe e çmoj. Nuk më nevojitet askush, vetëm ti! Më duhen vetëm sytë dhe buzëqeshja jote e dashur!” , shkruan ai.

Image

(Kosova Sot Online)