Luana uron Marinën për ditëlindje

  • A.P /
  • 17 maj 2021 - 16:25
Luana uron Marinën për ditëlindje

Marina Vjollca sot feston ditëlindjen e saj.

Njëra nga femrat më të bukura të ekranit shqiptar në këtë ditë të veçantë padyshim merr edhe urime të veçanta nga njerëzit e saj të dashur dhe fansat e shumtë që ka.

Pas urimit romantik nga bashkëshorti i saj, reperi Getoar Selimi, Marina mori një nga urimet më unike nga motra më e vogël, Luana, e cila ka zgjedhur që këtë ditë ta shënojë duke publikuar pamje fantastike të dy motrave ndër vite.

Image


(Kosova Sot Online)