Gili sot feston ditëlindjen, kjo është mosha e saj

  • G.G /
  • 21 maj 2021 - 13:20
Gili sot feston ditëlindjen, kjo është mosha e saj

Sot është ditëlindja e Gilit.

Fevzije Konushevi-Berani e njohur në publik më mirë me nofkën Gili, sot ka një arsye më tepër që të festoj gjatë gjithë ditës.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun sot ka ditëlindjen dhe ka mbushur 55-vite jetë.

"21 Maj 2021 Ditëlindja ime”, ka shkruar Gili pranë një postimi në Instagram aty ku edhe ka pranuar urime të shumta.

E martuar me Ilir Beranin Gili është nënë e dy fëmijëve – djemve, Roberit dhe Redonit gjersa është e njohur për një numër të madh të hiteve

(Kosova Sot Online)