Linda Halimi vë në pah barkun e gjoksin e formësuar

  • G.G /
  • 25 May 2021 - 11:57
Linda Halimi vë në pah barkun e gjoksin e formësuar

Linda erdhi provokuese në paraqitjen e fundit.

Linda Halimi vazhdon të komentohet për ndryshimin e madh në dukje, për shkak të humbjes së madhe në pesh.

Ajo postoi një fotografi ku vë në pah barkun dhe gjoksin e formësuar.

E veshur me veshje sportive e mjaft të shkurtë ajo duket për mrekulli.

Palestra po i ndihmon shumë këngëtares që ta mbajë në formë trupin.

Ndërsa në shumë raste ajo ka treguar që konsumon edhe shumë ujë.

(Kosova Sot Online)