Majk dhe Ledri Vula janë gati të marrin të gjithë vëmendjen

  • G.G /
  • 31 maj 2021 - 11:10
Majk dhe Ledri Vula janë gati të marrin të gjithë vëmendjen

Prej disa kohësh është përfolur se Majk dhe Ledri Vula do të vijnë me një bashkëpunim. Por ndërsa muajt kalonin, kënga nuk u publikua. Megjithëse në rrjete sociale nisën të qarkullonin imazhe nga xhirimet e klipit, dyshja e artistëve vendosën ta linin publikimin e projektit për një moment të dytë.

Tani ka ardhur koha ta publikojnë dhe këtë e kanë konfirmuar vetë artistët nëpërmjet rrjeteve sociale. Djemtë kanë publikuar disa fotografi të shkëputura nga klipi, ndërsa kanë shkruar “Marr”, duke lënë të kuptohet se ky do jetë titulli i këngës së tyre.

 

 

Kujtojmë që kënga më e fundit e Majk ishte dueti me Ermal Fejzullahun dhe bashkëpunëtorin e tij prej shumë kohësh, Getoar Selimin. Ndërsa Ledri solli pak javë më parë këngën hit “Don Mo”.

(Kosova Sot Online)