Pas dy vitesh, Taylor Swift përsëri në botën e filmit

  • G.G /
  • 02 qershor 2021 - 10:18
Pas dy vitesh, Taylor Swift përsëri në botën e filmit

Ylli i muzikës pop Taylor Swift do të ketë edhe një herë mundësinë për të luajtur në ekranin e madh. Gjegjësisht, ajo do të shfaqet në filmin e fundit me metrazh të gjatë nga David O. Russell.

Detajet e komplotit të filmit mbahen sekrete, dhe prodhimi i filmit tashmë po përfundon në Los Angeles. Studimi i Shekullit 20 do të publikojë projektin, por nuk ka përcaktuar ende një datë të saktë.

Përveç Taylor, në film do të shfaqen edhe Margot Robbie, Christian Bale dhe John David Washington, Robert De Niro dhe shumë të tjerë.

Pas shfaqjes në muzikalin "Macet" në vitin 2019, Taylor do të ketë mundësinë të luajë përsëri në ekranin e filmit.

Taylor ka vetëm suksese më të ulta si në fushën e filmit ashtu edhe në atë muzikor. Ajo së fundmi fitoi çmimin prestigjioz Grammy për Albumin më të Shitur në vitin 2020.

(Kosova Sot Online)