Valla bre Shyhret veç ma e re po bohesh…

  • 09 June 2021 - 10:52
Valla bre Shyhret veç ma e re po bohesh…

Shyhrete Behluli dhe Gold Ag kanë lansuar bashkëpunimin e tyre të ri.

“Përhajr gjyshe” mban titullin kënga e lansuar nga dyshja e cila po pëlqehet e dëgjohet mjaft shumë.

Si zakonisht është Shyhretja ajo që ka marrë vëmendjen me paraqitjen e saj sikur të ishte një vajzë e re.

Sot tek sa shrërndau një imazh nga klipi më ri menjëhere e vërshuan komentet e në përgjithësi edhe komplimentet.

(Kosova Sot Online)