Vildanja me të brendshme transparente, i tregon të gjitha ...

  • G.G /
  • 09 qershor 2021 - 11:22
Vildanja me të brendshme transparente, i tregon të gjitha ...

Vildane Zeneli nuk po ka të ndalur me poza provokuese.

Ajo ka hedhur një imazh në Instagram ku ka mahnitur me paraqitjen që ka pasur.

Kjo se, Vildanja doli me të brendshme transparente, dhe dukej flakë, duke iu dalluar trupi krejtësisht.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vildãné (@vildanezeneli)

(Kosova Sot Online)