Publikohen pamjet! Atdheu dhe Morena Taraku bashkë në Turqi

  • G.G /
  • 07 July 2021 - 09:49
Publikohen pamjet! Atdheu dhe Morena Taraku bashkë në Turqi

Këngëtarja shqiptare, Morena Taraku, është takuar me ish-protagonistin e “Për’puthen”, Atdhe Xheravina.

Kjo u bë e ditur përmes një postimi të Atdheut në rrjetet sociale.

Dyshja janë së bashku në Turqi dhe duket se kanë një shoqëri mjaft të mirë me njëri-tjetrin.

Ndryshe, Morena Taraku është duke shijuar këngën e saj të publikuar para 8 muajve.

https://www.youtube.com/watch?v=12e2yHHN9jY

(Kosova Sot Online)