Zbulohet data e dasmës së Rrezarta Shkurtës me nipin e Enver Hoxhës

  • G.G /
  • 10 korrik 2021 - 15:58
Zbulohet data e dasmës së Rrezarta Shkurtës me nipin e Enver Hoxhës

Nipi i Enver Hoxhës, Ermali dhe Rrezarta Shkurta kanë njoftuar se do ta organizojnë këtë vit dasmën e tyre.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”.

Rrezarta Shkurta, përmes një postimi në storien e saj në “Instagram” tregoi se më 12 korrik do martohen.

“12 Korrik 2021, dita jonë. Rezarta & Ermal. Dasmë”, shkroi Rrezarta Shkurta në përshkrimin e fotos së publikuar.

Ndërkohë, ajo ndau edhe imazhin e ftesave.

Kujtojmë se, çifti kanë një vajzë me emrin Hera.

(Kosova Sot Online)