U publikua “Nese don” nga Mozzik dhe Loredana

  • G.G /
  • 24 korrik 2021 - 10:08
U publikua “Nese don” nga Mozzik dhe Loredana

Rep-artistët e njohur, Mozzik dhe Loredana porsa publikuan bashkëpunimin e radhës.

“Nese don” titullohet kënga e artistëve, e cila u publikua me videoklip.

Ndryshe, Mozzik dhe Loredana, më 28 maj kanë publikuar projektin “Rosenkrieg”, ndërsa më 25 qershor, projektin “Oh Digga”.

https://www.youtube.com/watch?v=eZQVYvenLP4

(Kosova Sot Online)