Teuta Selimi nuk njihet në fotografinë e fundit!

  • G.G /
  • 25 July 2021 - 22:51
Teuta Selimi nuk njihet në fotografinë e fundit!

Teuta Selimi ka postuar një foto të re por mori vëmendje me ndryshimin e madh të saj.

Këngëtarja është shfaqë me flokë ngjyrë karramel dhe veshur me një bluzë të vizllueshme.

Teuta është prej atyre personave që postojnë foto rrallë e përmallë, por kur e bëjnë marrin vëmendjen e të gjithëve.

Pavarësisht sa ndryshe po duket këngëtarja ajo mori vëmendjen e fansave të saj.

(Kosova Sot Online)