Mimoza Shkodra mahnitë me paraqitjen

  • A.P /
  • 30 korrik 2021 - 17:08
Mimoza Shkodra mahnitë me paraqitjen

Këngëtarja Mimoza Shkodra së fundmi ka marrë vëmendje me postimin e fundit.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram, ka publikuar imazhe të reja e cila shihet e rregulluar me makijazh dhe flokët e shndërruara në kaçurrele.

Ajo ka zgjedhur të publikojë dy foto dhe një video ku nuk i munguan komentet dhe pëlqimet e shumta.

Ndryshe, “Largohu” është projekti i fundit muzikor i realizuar nga Mimoza Shkodra.

Image

(Kosova Sot Online)