Angela Martini 'reklamon' bukurinë e saj

  • A.P /
  • 03 gusht 2021 - 19:52
Angela Martini 'reklamon' bukurinë e saj

Angela Martini njihet si një ndër femrat më seksi shqiptare.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo shpesh sjell fotografi ku shfaqet tejet provokuese teksa njësoj ka vepruar edhe së fundmi.

Si duket modelja dhe partneri i saj rumun kanë vendosur të relaksohen në këto ditë të nxehta vere në mënyrën më të mirë.

 

(Kosova Sot Online)