Oriola shfaqet provokuese

  • A.P /
  • 03 gusht 2021 - 21:13
Oriola shfaqet provokuese

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi është ndër femrat më të bukura shqiptare.

Ajo shpesh herë udhëton në vende të ndryshme për shkak të punës si modele ku edhe realizon sete fotografike të ndryshme.

Oriola është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe mbledh rreth gjysmë milion ndjekës, të cilët pëlqejnë dhe komentojnë postimet e modeles mjaft shumë.

Së fundmi ajo ka postuar disa fotografi mjaft provokuese ku shihet e veshur me bluzën e vogël ngjyrë blu plot shkëlqim e cila është transparente.

Image


(Kosova Sot Online)