A ka qenë e fejuar Fifi!

  • A.P /
  • 02 shtator 2021 - 17:58
A ka qenë e fejuar Fifi!

Këngëtarja nga Ferizaj, Filloreta Raçi, e njohur për publikun si Fifi, shpesh përmes rrjeteve sociale u jep mundësi fansave të pyesin rreth asaj që dëshirojnë të dinë më shumë për jetën e këngëtares.

Një ndjekëse në Instagram e ka pyetur Fifin rreth jetës së saj personale.

Fifi është pyetur nëse ka qenë e fejuar.

“Zot i madh. Jo. Deri më sot jam treguar shumë transparente dhe me pas qenë do e kisha thënë për këtë më beso. Po e theksoj, nuk kam qenë dhe nuk është në horizont ajo ngjarje njëherë”, është përgjigjur ajo.

Image

(Kosova Sot Online)