Larg Norës, tani Roberti publikon foto në krahët e modeles nga Prishtina

  • G.G /
  • 03 shtator 2021 - 13:08
Larg Norës, tani Roberti publikon foto në krahët e modeles nga Prishtina

Nora Istrefi dhe Robert Berisha, vazhdojnë të jenë ndër personazhet më të komentuara në mediat roze.

Para 2 vitesh përmes një statusi në rrjete sociale, Robert Berisha konfirmoi ndarjen nga Nora Istrefi.

Ai postoi një foto dhe falënderoi me këtë rast Norën për gjithë momentet që kishin kaluar bashkë e që i solli në jetë një vajzë.

E ditë me parë ishte Roberti sërish ai i cili tha se me Norën nuk ishte ndarë asnjëherë në të vërtetë.

Këtë deklaratë Roberit e bëri pas u kthye nga pushimet në Turqi ku i kaloi në shoqëri të Norës dhe vajzës së tij, Reneesë.

Kurse tani Roberti ka publikuar një foto në krahët e modeles kosovare. Kjo foto është realizuar gjatë përgatitjes së emisonit ‘Robi plakët kur do vet’.

Femra në foto është asistente e Robertit në këtë emision.

(Kosova Sot Online)